Αξιολογήσεις
Reviews
Ελισάβετ Παπαμιχελάκη
Maria Katsiouli
Ναζού Δανάη
Alexandros Tsalapatas
Φάκλαρη Άννα
Κατερίνα Δήμου
-
Τα μαθήματα με βοηθησαν πολύ στην ανάλυση δεδομένων για τη διατριβή μου! Η Νατάσα ήταν πρόθυμη και πολύ βοηθητική σε κάθε απορία και δυσκολία! Ευχαριστώ πολύ για τη συνεργασία!!
Ουρανία Γεωργίου
18 Μαΐου 2023Η Νατάσα είναι άψογη στη δουλειά της, υποστηρικτική, με μεταδοτικότητα και γνωστής του αντικειμένου.
Maria Barouxaki
10 Ιουνίου 2022Διαθέτει εμπειρία και γνώση. Εξηγεί δύσκολα θέματα με σαφήνεια και κατανόηση. Διαθέτει υπομονή και μεθοδικότητα, μαζί καταφέραμε σε πολύ λίγο χρονικό διάστημα να έχουμε εξαιρετικά αποτελέσματα. 🥳
Fiona Vyshka
4 Μαρτίου 2024Εξαιρετική στη δουλειά της, φιλική, με μεταδοτικότητα και μεθοδικότητα.. Ευχαριστώ πολύ!
Έλενα Χατζηλαζαρίδου
4 Οκτωβρίου 2021 -
Εξαιρετική η Νατάσα και πολύ καλη στην καθοδήγηση.με βοήθησε να πολύ σε εργασία για το μεταπτυχιακό.
Yiannis Trousas
4 Ιουλίου 2022Θα ήθελα να ευχαριστήσω για όλα τη Νατάσα, για την εξαιρετική συνεργασία που είχαμε και την πολύτιμη βοήθεια της στην έρευνα μου. Συνεπης, επαγγελματίας και υποστηρικτική η παρουσία της. Τη... Περισσότερα συστήνω ανεπιφύλακτα!
Dwra Ksanthopoulou
29 Μαΐου 2021Συνεργάστηκα με την Νατασσα για τα αποτελέσματα της διδακτορικής διατριβής μου στο πανεπιστήμιο Εσσεν της Γερμανίας . Την ξεχωρίζει η αξιοπιστία, η επάρκεια και ο επαγγελματισμος στο αντικείμενο της.... Περισσότερα Θα την συνιστούσα ανεπιφύλακτα στον κάθε επιστήμονα /ερευνητή για την στατιστική επεξεργασία της έρευνας του.
Miltos Papalexandris
18 Ιουνίου 2019Η κ. Νατάσα Μαυρομουστάκη είναι άριστη επαγγελματίας. Είχαμε εξαιρετική και άμεση επικοινωνία. Το μάθημα κανονίστηκε εύκολα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη από την βοήθεια που μου προσφέρθηκε. Οι οδηγίες ήταν πολύ... Περισσότερα στοχευμένες και κατατοπιστικές. Συστήνω ανεπιφύλακτα!
Anna Kavvadia
9 Απριλίου 2024 -
Natasa was great help! She was willing to do the classes in English, and did an amazing job. She came prepared and helped me so much over the course of... Περισσότερα 4 weeks. She's patient and has all the knowledge you need for your questions. She's easy to reach and always makes time to answer your questions. Thank you so much!
Yentl Sarah
13 Νοεμβρίου 2021Η κυρία Νατάσα αγαπά αυτό που κάνει και το εκπέμπει προς τα έξω !! Είναι πολύ υποστηρικτική και βοηθητική , την συστήνω ανεπιφύλακτα !!!
Χρύσια Επιφανείου
10 Απριλίου 2022Εξαιρετική επαγγελματίας με μεταδοτικοτητα και αποτελεσματική. Με εξυπηρέτησε άμεσα, παρότι δεν ήμουν προγραμματισμένος και καταφέραμε σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα να καλύψουμε ένα μεγάλο μέρος της βιοστατιστικής σε συνδυασμό με... Περισσότερα πρακτικές εφαρμογές του spss. Αφού κατάφερε να μάθει στατιστική σε οδοντίατρο, νομίζω μπορεί να καλύψει οποιονδήποτε.
Ektoras Chasaneas Petras
14 Ιουνίου 2022Άψογη συνεργασία και γρήγορη ανταπόκριση και πάρα την πίεση του χρόνου καταφέραμε να ολοκληρώσουμε τα μαθήματα. Πολύ υπομονετική και μεταδοτική στο μάθημα της και ζέστη σαν άνθρωπος. Θα την προτείνω σιγουρα!!!
Θεοδώρα Κυριακοπούλου
17 Ιουνίου 2023 -
Πολύ ικανοποιημένη από τη συνεργασία και τη γρήγορη αντάκριση. Με υπομονή και αναμφίβολα πολύ καλή γνώστης του αντικειμένου. Βοήθησε με τις απορίες και πρότεινε ενδιαφέρουσες πηγές για περαιτέρω ενασχόληση. Θα... Περισσότερα συνεργαζόμουν και πάλι.
Nansy Tzg
13 Αυγούστου 2023Η Νατάσσα είναι άψογη επαγγελματίας και γνώστης του αντικειμένου της. Ήταν παρούσα σε όλα τα στάδια της συνεργασίας μας, πρόθυμη και υποστηρικτική σε ό,τι της ζητήθηκε! Την ευχαριστώ πολύ!
Mamalikou Maria
28 Δεκεμβρίου 2021Εξαιρετική συνεργασία! Σίγουρα θα ξανά προτιμηθεί στο μέλλον!!!
Gely Samara
21 Ιουνίου 2019Η εμπειρία μου με τα μαθήματα Στατιστικής με την Νατάσα ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρουσα. Ένα από τα πράγματα που εκτιμώ περισσότερο είναι η προθυμία της να ακούσει και να ανταποκριθεί στις... Περισσότερα ερωτήσεις και πάντα διευκρινίζει αναλυτικά κάθε απορία. Πάντα δείχνει ενδιαφέρον για την κατανόηση και είναι πρόθυμη να προσφέρει εξωτερική υποστήριξη εκτός των προγραμματισμένων ωρών των μαθημάτων. Επιπλέον, η προσωπική προσέγγιση της στο μάθημα με έχει ενθαρρύνει να εξερευνήσω περισσότερο τη Στατιστική και να εφαρμόσω τις γνώσεις που αποκόμισα.
Alexandros Skeparianos
8 Απριλίου 2024 -
Πολύ καλή η συνεργασία μου με τη Νατάσα στο πλαίσιο εκπόνησης της διπλωματικής μου εργασίας! Άμεση, ευχάριστη και φιλική επικοινωνία!
Xristos Ziakas
16 Ιουλίου 2022Άψογη επαγγελματίας, με μεταδοτικότητα, συνέπεια, οργάνωση και υπομονή. Σας ευχαριστώ που με κάνατε να περάσω αυτό το δύσκολο για εμένα κομμάτι της πτυχιακής μου (και σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα)
Maria Toumpakari
12 Φεβρουαρίου 2024Η συνεργασία μας ήταν εξαιρετική! Η Νατάσα προσέχει πολύ την δουλειά της και κατανοεί απόλυτα αυτό που χρειάζεσαι. Επίσης, μπορεί να έχει άμεση επικοινωνία μαζί σου ανά πάσα στιγμή.
Maria Kommata
15 Σεπτεμβρίου 2022Εξαιρετική στην δουλειά της!!
Βασίλης Μπατζόλης
28 Αυγούστου 2023
Αξιολογήστε τις υπηρεσίες μας
Submit your review | |
1 2 3 4 5 | |
Submit Cancel |
Εξαιρετική καθηγήτρια και μία από τις καλύτερες συνεργασίες! Με γνώσεις που βασίζονται σε γερές βάσεις και μεγάλη αυτοπεποίθηση που καλλιέργησε εξ αρχής αίσθημα ασφαλείας, με βοήθησε απίστευτα να εξοικειωθώ με το περιβάλλον τού SPSS και να κατανοήσω σε βάθος ό,τι αφορούσε τις στατιστικές αναλύσεις που έπρεπε να πραγματοποιήσω και, εν τέλει, να υποστηρίξω, στα πλαίσια της μεταπτυχιακής μου διατριβής στις Κοινωνικές Επιστήμες... Εξαιτίας τής ανεκτίμητης βοήθειάς της και με καταλύτη τον εξαιρετικά υψηλό της επαγγελματισμό, πλέον, δεν με φοβίζει η προοπτική τού να κάνω εκ νέου χρήση τής ποσοτικής ερευνητικής μεθοδολογίας σε οποιοδήποτε πιθανό μελλοντικό ακαδημαϊκό ή/και επαγγελματικό πλαίσιο... Την ευχαριστώ από καρδιάς και την συστήνω ανεπιφύλακτα!
Εξαιρετική καθηγήτρια και πάντα πρόθυμη να προσφέρει τις γνώσεις της απλόχερα!
Άψογη συνεργασία που προσφέρει ασφάλεια και καθοδήγηση!
Είναι παρά πολύ αποτελεσματική και πάντα διαθέσιμη για ο,τι προκύψει. Εξηγεί τα πάντα με ακρίβεια και υπομονή. Σημαντικός βοηθός σε κάθε βήμα, υπέροχη καθηγήτρια και άνθρωπος !!!! Την συστήνω ανεπιφύλακτα!!!
Πολύ καλή συνεργασία. Πάντα ευέλικτη και παρούσα στο να βοηθήσει. Γνωρίζει πολύ καλή στατιστική και έχει πολύ καλή εμπειρία στον κλάδο της. Την συστήνω ανεπιφύλακτα! Ένας πολύ καλός άνθρωπος, με αγάπη για αυτό που κάνει.